KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12433655
nr 1243 3655
Johan Heijer
(1876-1961), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Mansporträtt, Signerade. Olja på pannå, 33x26
Johan Heijer, svensk bildkonstnär född 1876, död 1961.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:22:57
100 kr
150 kr
300 kr
350 kr